Celepciler Beton Yapı Elemanları, 1985 yılından beri “Kaliteli Ürün, Kusursuz Hizmet” anlayışından hareketle, sunmuş olduğu ürün ve hizmet çeşitliliği sayesinde müşterilerine işin her aşamasında esnek, hızlı ve ekonomik çözümler sunarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı ilke edinmiştir.

Yüksek üretim kapasitesi, geniş ürün stoku ve sistem çeşitliliği ile tecrübeli teknik kadrosu tarafından yapılan doğru ve ekonomik proje çözümleri ile satış yapan Celepciler Beton Yapı Elemanları, müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır.

Hizmet sağladığı çevre düzenlemesi ve inşaat sektöründeki Celepciler Beton Yapı Elemanları ürünlerinin kalitesinden asla taviz vermemektedir. Kastamonu ve Samsun’da üretim sahaları olup başta Karadeniz bölgesi olmak üzere tüm illere hizmet verebilmektedir.

TSE, ISO 9001 ve CE belgeli üretim kalitesiyle kamu kurumları, belediyeler ve birçok özel sektördeki kurumsal firmalara deneyimli kadrosu ve yüzlerce referansıyla güvenilirliğini, kalitesini ispatlamış ve sektörün öncülerindendir.

Celepciler Beton Yapı Elemanları, ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörüne, ihtiyaçlar doğrultusunda, en güvenli, en pratik ve en donanımlı ürünlerle destek sağlamayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz
Çalışanları mutlu, müşterileri hizmetten memnun, sektörün lideri bir firma olmak.

Misyonumuz
Değerleri ışığında müşteri memnuniyetini ön planda tutan, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayan, sektördeilklere imza atan firma olmak.

Sorularınız için arayın +90 (366) 215 34 94